Aptaujā noskaidros Sloka-Rīga pasažieru viedokli par mēnešbiļešu nepieciešamību

No šī gada 22. septembra līdz 28. septembrim SIA “Latvijas Sabiedriskais Autobuss” (LSA), kas apkalpo starppilsētu maršrutu “Sloka-Rīga” veiks pasažieru aptauju, lai noskaidrotu, vai ir nepieciešams ieviest vēl jaunu produktu – mēnešbiļeti.

Pasažieru anketēšana norisināsies elektroniskā veidā no šī gada 22. septembra līdz 28. septembrim, un to varēs aizpildīt mājas lapā www.bbus.lv sadaļā Jūrmala starppilsēta /anketas. Aptaujas dati būs anonīmi, tie tiks apkopti un izmantoti tikai apkopotā veidā.

Šobrīd reģionālajā starppilsētas maršrutā “Sloka-Rīga” pasažieri par braucienu var norēķināties, maksājot ar bankas karti vai arī iegādājoties biļeti pie transportlīdzekļa vadītāja. Veicot aptauju, LSA vēlas noskaidrot, vai pasažieriem būtu interese iegādātie mēnešbiļeti ar 5, 10, 20 un 40 braucieniem.

Par SIA “Latvijas Sabiedriskais Autobuss”
SIA “Latvijas Sabiedriskais Autobuss” reģionālos vietējas nozīmes un reģionālos starppilsētu pasažieru pārvadājumus nodrošina jau vairāk kā 60 gadus. Bez regulārajiem pasažieru pārvadājumiem uzņēmums nodrošina arī skolēnu pārvadājumus un piedāvā transporta nomu tūrisma vai kolektīviem braucieniem. Uzņēmums “Latvijas Sabiedriskais Autobuss” ietilpst “B-Bus” uzņēmumu grupā, kas 2021. gadā ar 603 autobusiem apkalpoja 26 677 892 milj. pasažieru 251 maršrutos Latvijā un Lietuvā, nodarbinot 956 darbiniekus, no kuriem 800 ir sabiedriskā transportlīdzekļu vadītāji.