Rīt, 19. septembrī autobusu vadītāju trūkuma dēļ ir atcelti šādi reisi Ādažu novada maršrutos:

06:20 6822-66 Ādažu centrs-Podnieki-Alderi-Ādaži-Rīga

06:50 6822-68 Ādažu centrs-Podnieki-Ādaži-Rīga
07:00 6824-112 Siguļi-Carnikava-Ādaži-Rīga
08:00 6824-79 Rīga-Ādaži-Carnikava
08:30 6822-99 Rīga-Ādaži-Podnieki-Alderi-Garkalne-Ādaži
12:30 6821-108 Ādažu centrs-Kadaga-Ādaži-Rīga
15:55 6824-130 Carnikava-Ādaži-Rīga
16:15 6855-38 Ādažu centrs-Cits Mežaparks-Kadaga-Rīga
17:30 6824-51 Rīga-Carnikava
18:05 6821-117 Rīga-Ādaži-Kadaga
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Ādažu novada maršrutos rīt, 18. septembrī ir atcelti šādi reisi:

Maršrutā Nr. 6821 plkst. 06:45 Ādažu centrs-Kadaga-Ādaži-Rīga

Maršrutā Nr. 6824 plkst. 07:00 Ādaži-Carnikava-Ādaži-Rīga

Maršrutā Nr. 6824 plkst. 08:30 Rīga-Carnikava

Maršrutā Nr. 6824 plkst. 09:30 Rīga-Carnikava
Maršrutā Nr. 5294 plkst. 10:55 Ādaži-Stacija “Gauja”-Ādaži
Maršrutā Nr. 6821 plkst. 13:50 Kadaga-Ādaži-Rīga
Maršrutā Nr. 6824 plkst. 14:25 Carnikava-Ādaži-Rīga
Maršrutā Nr. 6824 plkst. 15:30 Rīga-Carnikava
Maršrutā Nr. 6855 plkst. 15:40 Ādažu centrs-Kadaga-Ādaži-Carnikava-Rīga
Maršrutā Nr. 6822 plkst. 16:3 Rīga-Ādaži-Podnieki-Alderi-Garkalne
Maršrutā Nr. 6822 plkst. 18:45 Rīga-Ādaži-Podnieki-Alderi-Garkalne
Maršrutā Nr. 6822 plkst. 18:45 Garkalne-Podnieki-Ādaži-Rīga
Maršrutā Nr. 6821 plkst. 19:50 Kadaga-Ādaži-Rīga
Maršrutā Nr. 6822 plkst. 20:05 Garkalne-Podnieki-Ādaži-Rīga
Maršrutā Nr. 6822 plkst. 20:45 Rīga-Ādaži-Podnieki-Alderi-Garkalne-Ādaži
Maršrutā Nr. 6824 plkst. 21:50 Rīga-Ādaži-Siguļi-Carnikava
Maršrutā Nr. 6821 plkst. 22:30 Rīga-Ādaži-Kadaga
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

17. septembrī tiek atcelti šādi reisi

Maršrutā Nr. 6824 plkst. 13:05 Ādaži-Carnikava-Ādaži-Rīga
 Maršrutā Nr. 6821 plkst. 14:30 Rīga-Ādaži-Kadaga-Ādaži
Maršrutā Nr. 6821 plkst. 16:40 Ādažu centrs-Podnieki-Ādaži-Rīga
Maršrutā Nr. 6821 plkst. 19:10 Rīga-Ādaži-Kadaga-Cits Mežaparks
Maršrutā Nr. 6821 plkst. 20:30 Ādažu centrs-Kadaga-Ādaži-Rīga
Maršrutā Nr. 6821 plkst. 23:05 Rīga-Ādaži-Kadaga-Podnieki-Garkalne-Ādaži
Atvainojamies par sagādātājām neērtībām!

Autobusu vadītāju trūkuma dēļ 16. septembrī tiks atcelti vairāki reisi

Maršrutā Nr. 6822 “Ādažu centrs-Podnieki-Alderi-Ādaži-Rīga” plkst. 6.20
Maršrutā Nr. 6821 “Ādažu centrs-Cits mežaparks-Kadaga-Ādaži-Rīga” plkst. 6.45
Maršrutā Nr. 6822 “Ādažu centrs-Podnieki-Ādaži-Rīga” plkst. 6.50
Maršrutā Nr. 6822 “Ādažu centrs-Podnieki-Āņi-Garkalne-Ādaži-Rīga” plkst. 7.05
Maršrutā Nr. 6821 “Ādaži-Kadaga-Ādaži-Jugla” plkst. 7.10
Maršrutā Nr. 6824 “Rīga-Carnikava” plkst. 8.00
Maršrutā Nr. 6822 “Jugla-Alderi-Podnieki-Ādaži” plkst. 8.15
Maršrutā Nr. 6822 “Rīga-Ādaži-Podnieki-Alderi-Garkalne-Ādaži” plkst. 8.30
Maršrutā Nr. 6821 “Rīga-Ādaži-Kadaga” plkst. 8.55
Maršrutā Nr. 6821 “Ādažu centrs-Kadaga-Ādaži-Rīga” plkst. 12.30
Maršrutā Nr. 6822 “Ādažu centrs-Podnieki-Garkalne-Ādaži-Rīga” plkst. 12.50
Maršrutā Nr. 6821 “Rīga-Ādaži-Kadaga-Cits Mežaparks-Siguļi” plkst. 14.00
Maršrutā Nr. 6821 “Kadaga-Ādaži-Rīga” plkst. 14.45
Maršrutā Nr. 6855 “Ādažu centrs-Kadaga-Carnikava-Kalngale-Rīga” plkst. 15.40
Maršrutā Nr. 6855 “Ādažu centrs-Kadaga-Ādaži-Siguļi-Kalngale-Rīga” plkst. 16.15
Maršrutā Nr. 6821 “Rīga-Ādaži-Kadaga” plkst. 16.15
Maršrutā Nr. 6821 “Rīga-Ādaži-Kadaga-Cits Mežaparks” plkst. 16.30
Maršrutā Nr. 6822 “Rīga-Ādaži-Podnieki-Alderi-Garkalne” plkst. 17.15
Maršrutā Nr. 6821 “Rīga-Ādaži-Kadaga” plkst. 18.05
Maršrutā Nr. 5294 “Ādaži-Stacija “Gauja”- Ādaži” plkst. 18.10
Maršrutā Nr. 6822 “Garkalne-Podnieki-Ādaži-Rīga” plkst. 18.45
Maršrutā Nr. 6824 “Rīga-Ādaži-Carnikava” plkst. 20.00
Atvainojamies par radītājām neērtībām!

Autobusu vadītāju trūkuma dēļ 15. septembrī tiks atcelti reisi

Precizēta informācija Ādažu novada pasažieriem rīt, 15. septembrī netiks izpildīti šādi reisi!

6824 “Carnikava-Ādaži-Rīga” plkst. 5.55
6822 “Rīga-Ādaži-Podnieki-Alderi-Ādaži” plkst. 6.55
5294 “Gaujas pagrieziens-Stacija “Gauja”- Ādažu centrs” plkst. 7.25
5721 “Vaivariņu iela- Atari-Eimuri-Ādažu skola” plkst. 7.30
6822 “Ādažu centrs-Podnieki-Garkalne-Ādaži-Rīga” plkst. 8.30
6821 “Kadaga-Ādaži-Rīga” plkst.10.15
6821 “Rīga-Ādaži-Kadaga-Ādaži” plkst. 11.30
6822 “Ādažu centrs-Podnieki-Alderi-Garkalne-Ādaži-Rīga” plkst. 12.50
6822 “Ādažu centrs-Podnieki-Garkalne-Alderi-Ādaži-Rīga” plkst. 14.20
6824 “Rīga-Carnikava” plkst. 16.05
6821 “Rīga-Ādaži-Kadaga-Cits Mežaparks” plkst. 16.30
6824 “Carnikava-Ādaži-Rīga” plkst. 17.1
6824 “Rīga-Siguļi-Carnikava” plkst. 18.40
6821 “Kadaga-Ādaži-Rīga” plkst. 18.5
6821 “Rīga-Ādaži-Kadaga” plkst. 20.15
Atvainojamies par sagādātājām neērtībām!

Rīt, 14. septembrī netiks izpildīti divi reisi

Autobusu vadītāju trūkuma dēļ netiks izpildīti šādi reisi:

6822 “Ādažu centrs-Podnieki-Alderi-Ādaži-Rīga” plkst. 6.20
5294 “Gaujas pagrieziens-Stacija “Gauja”- Ādažu centrs” plkst. 7.25

Atvainojamies pasažieriem par sagādātajām neērtībām!

Cienījamie Ādažu novada iedzīvotāji, vadītāju slimības un trūkuma dēļ rīt, 13. septembrī netiks izpildīti šādi reisi:

06:20 6822-66 Ādažu centrs-Podnieki-Alderi-Ādaži-Rīga
06:50 6822-68 Ādažu centrs-Podnieki-Ādaži-Rīga
07:00 6824-112 Siguļi-Ādaži-Rīga
07:05 6822-102 Ādažu centrs-Podnieki-Āņi-Garkalne-Ādaži-Rīga
07:10 6821-156 Ādaži-Kadaga-Ādaži-Jugla
07:25 6821-140 Ādažu centrs-Podnieki-Kadaga-Rīga
08:00 6824-79 Rīga-Carnikava
08:15 6822-105 Jugla-Alderi-Podnieki-Ādaži
08:30 6822-99 Rīga-Ādaži-Podnieki-Alderi-Garkalne-Ādaži
09:05 6824-91 Rīga-Carnikava
09:25 6821-83 Rīga-Ādaži-Kadaga
10:00 6821-85 Rīga-Ādaži-Kadaga-Ādaži
12:30 6821-108 Ādažu centrs-Kadaga-Ādaži-Rīga
12:50 6822-70 Ādažu centrs-Podnieki-Garkalne-Ādaži-Rīga
14:00 6821-151 Rīga-Ādaži-Kadaga-Cits Mežaparks-Siguļi
15:08 6842-23 Ādažu skola-Birznieki-Carnikava
15:20 6824-134 Carnikava-Ādaži-Rīga
15:55 6824-130 Carnikava-Ādaži-Rīga
16:15 6855-38 Ādažu centrs-Kadaga-Ādaži-Siguļi-Kalngale-Rīga
16:23 6822-101 Ādažu centrs-Podnieki-Garkalne-Ādaži
16:30 6821-113 Rīga-Ādaži-Kadaga-Cits Mežaparks
16:40 6824-95 Rīga-Carnikava
17:30 6824-51 Rīga-Carnikava
18:05 6821-117 Rīga-Ādaži-Kadaga
18:10 5294-17 Ādaži-Stacija “Gauja”- Ādaži
18:50 6821-116 Kadaga-Ādaži-Rīga
19:25 6824-136 Carnikava-Ādaži-Rīga
19:50 6821-132 Kadaga-Ādaži-Rīga
20:15 6821-157 Rīga-Ādaži-Kadaga
20:45 6822-113 Rīga-Ādaži-Podnieki-Alderi-Garkalne-Ādaži
21:50 6824-93 Rīga-Carnikava
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Informējam Ādažu novada iedzīvotājus, ka šodien tiek atcelti šādi reisi:

Cienījamie Ādažu novads pasažieri, šodien, 12. sptembrī tiek atcelti vēl šādi reisi:

Maršrutā Nr. 6824 “Siguļi-Ādaži-Rīga” plkst. 9.10
Maršrutā Nr. 6821 “Rīga-Kadaga-Cits Mežaparks” plkst. 10.45
Maršrutā Nr. 6855 “Kadaga-Ādaži-Kalngale-Rīga” plkst. 12.40
Maršrutā Nr. 6821 “Rīga-Ādaži-Kadaga-Siguļ” plkst. 15.00
Maršrutā Nr. 5721 “Ādažu centrs-Atari-Ādažu centrs” plkst. 17.00
Maršrutā Nr. 6842 “Ādažu centrs- Siguļi” plkst. 18.06.
Atvainojamies pasažieriem par sagādātajām neērtībām!

11. un12. septembrī netiks izpildīti šādi reisi

Informējam Ādažu novada iedzīvotājus, ka netiks izpildīti šādi reisi:
11.09. 6824 “Carnikava-Rīga” plkst. 19.25
11.09. 6821 “Rīga-Kadaga-Podnieki-Garkalne-Ādaži” plkst. 21.30
12.09. 6822 “Ādaži-Alderi-Podnieki-Ādaži-Rīga” plkst. 6.20
12.09. 6821 “Ādaži-Kadaga-Ādaži-Jugla” plkst. 7.10
12.09. 6822 “Jugla-Alderi-Podnieki-Ādaži” plkst. 8.15
12.09. 6822 ” Rīga-Ādaži-Podnieki-Alderi-Ādaži” plkst. 8.30
12.09. 6821 “Kadaga-Ādaži-Rīga” plkst. 19.50
12.09. 6824 “Rīga-Carnikava” plkst. 21.50
Atvainojamies pasažieriem par radītajām neērtībām!

Rīt, 9. septembrī netiks izpildīti sekojoši reisi

Informējam Ādažu pilsētas iedzīvotājus, ka rīt, 9. septembrī netiks izpildīti šādi maršruta reisi:

6821 “Ādažu centrs-Kadaga-Ādaži-Jugla” plkst. 07.10
6822 ” Jugla-Alderi-Podnieki-Ādaži” plkst. 08.15
5294 “Ādaži-Stacija Gauja-Siguļi-Ādaži” plkst. 18

6821 “Ādažu centrs-Kadaga-Ādaži-Rīga” plkst. 6.0

6821 “Rīga-Ādaži-Kadaga” plkst. 7.15

Atvainojamies par radītajām neērtībām!