No 1. jūlija divos EA apkalpotajos maršrutos būs izmaiņas reisos

Pēc SIA ”Ekspress-Ādaži” (EA) pasažieru ierosinājumiem Valsts Autotransporta direkcija (ATD) ir apstiprinājusi izmaiņas, kas stāsies spēkā no šī gada 1. jūlija, lai nodrošinātu Ādažu novada iedzīvotājiem sabiedriskā transporta pieejamību un mobilitātes iespējas ērtākos laikos. 

No 1. jūlija maršrutā Nr. 5294 “Ādaži – Stacija Gauja – DS Salūts – Ādaži” tiks atklāti vairāki reisi, kas tiks izpildīti no pirmdienas līdz sestdienai no Ādažiem uz “Stacija Gauja” un “DS Salūts” – plkst. 10:55  un plkst. 14:10, kā arī darba dienās – no pirmdienas līdz piektdienai plkst. 18:05. Savukārt no 1. maija līdz 30. septembrim svētdienās būs papildu reisi plkst. 10:55, kā arī sestdienās un svētdienās plkst. 18:05.

Savukārt no Ādažiem uz “Stacija Gauja” un “DS Salūts” vairs nekursēs autobusi šādās dienās un laikos: no pirmdienas līdz sestdienai plkst. 9:45 un plkst.13:35, kā arī darba dienās plkst. 17:50 no Ādažiem.

Maršrutā Nr.5371 Rīga – Carnikava – Zvejniekciems

No 1. maija līdz 30. septembrim darba dienās autobuss kursēs pagarinātajā maršrutā no pieturvietas “Ziemeļblāzma” plkst. 18:55 līdz pat Ādažiem. Savukārt no 1. jūlija autobuss vairs nekursēs darba dienās no Siguļiem plkst. 5:40 uz Zvejniekciemu. Aicinām pasažierus savlaicīgi iepazīties un pievērst uzmanību gaidāmajām izmaiņām.

Aicinām pasažierus plānot braucienus, izmantojot EA mobilo lietotni https://play.google.com/store/apps/details?id=lv.marsruti.adazi, iOs telefona īpašnieki maršrutus un kustības sarakstu var apskatīt  m.marsruti.lv/adazi.