No 1. septembra vēl divos RMS apkalpotajos maršrutos atsāks kursēt ekspresbusi

Pēc pasažieru ierosinājumiem, SIA “Rīgas mikroautobusu satiksme” (RMS) 304. un 338. maršrutā atsāks kursēt ekspresbusi, lai sniegtu iespēju iedzīvotājiem nokļūt uz saviem iecerētajiem galamērķiem, izmantojot paaugstināta komforta servisa pakalpojumus.

Ekspresbusi 304. maršrutā “Stacijas laukums – Ķengarags – Jugla” un 338. maršrutā “Imanta – Pļavnieki” no 1. septembra kursēs tikai darba dienās. Sākotnēji šajos maršrutos tiks nodrošināti atsevišķi reisi no rīta, pēcpusdienā un vakarā. Informāciju par plānotajiem reisiem un laikiem aicinām skatīt šeit: maršruti un kustību saraksti (marsruti.lv).

Aicinām pasažierus būs sociāli atbildīgiem, atgādinām, ka izmantojot RMS ekspresbusus pirms iekāpšanas transportlīdzeklī un arī salonā sejas maskai ir jābūt obligāti, pretējā gadījumā vadītājam ir tiesības atteikt braucienu. Plašāka informācija par RMS sniegtajiem pakalpojumiem, maršrutiem, brauciena biļetēm, ir pieejama https://bbus.lv/rigas-mikroautobusu-satiksme/kustibu-saraksti-rigas-mikroautobusu-satiksme/ , kā arī sociālajos tīklos Facebook.cm un Twitter.com

Informācija par SIA “Rīgas mikroautobusu satiksme”
SIA “Rīgas mikroautobusu satiksme” (RMS) dibināta 2012. gada 24. oktobrī, un uzņēmums ietilpst “B-Bus” grupā, kurš 2019. gadā ar 505 autobusiem apkalpoja 40 milj. pasažieru 165 maršrutos, nodarbinot 1225 darbiniekus, no kuriem 912 ir transportlīdzekļu vadītāji. RMS nodrošina pasažieru pārvadājumus Rīgas pilsētā 13 dienas maršrutos ar jauniem, mūsdienīgi aprīkotiem un komfortabliem ekspresbusiem.