No 23. marta vairākos EA maršrutos netiks izpildīti reisi

Ņemot vērā, ka valstī ir izsludināta ārkārtas situācija saistībā ar COVID-19 izplatību kā rezultātā ir krities pasažieru skaits, Valsts SIA “Autotransporta direkcija” (ATD) ir  lēmusi samazināt reisu skaitu reģionālajos maršrutos. Līdz ar to no 23. marta līdz ārkārtējās situācijas beigām SIA “Ekspress-Ādaži” (EA) vairs netiks izpildīti vairāki reisi.

Šādi reisi vairs netiks izpildīti:

  • maršrutā Nr. 6842 reisi plkst.  6.50 no pieturvietas “Carnikavas tirgus” un plkst. 12.00 no pieturvietas “Carnikavas tirgus”;
  • maršrutā Nr. 6821 reiss plkst. 7.10 no pieturvietas “Ādažu centrs”;
  • maršrutā Nr. 6822 reiss plkst. 8.15 no pieturvietas “Jugla”;
  • maršrutā Nr. 5294 reisi plkst. 10.55, plkst. 14.10 un 18.05 no pieturvietas “Ādaži. 

Vienlaikus informējam, ka vairāki reisi tiks izpildīti ar minibusiem, jo pasažieru skaits ir būtiski samazinājies. Aicinām pasažierus pievērst uzmanību gaidāmajām izmaiņām, kā arī pirms plānotā brauciena pārbaudīt, vai konkrētais reiss tiks izpildīts, apmeklējot EA mobilo lietotni, 1188 mājas lapu vai ATD mājas lapā.

Par SIA Ekspress Ādaži 

SIA “Ekspress Ādaži” vietējas nozīmes reģionālos pasažieru pārvadājumus nodrošina 10 maršrutos. Bez regulārajiem pasažieru pārvadājumiem, uzņēmums piedāvā transporta nomu tūrisma vai kolektīviem izbraucieniem.