Pasažieru pārvadājumus Madonas novadā nodrošinās LSA

No nākamā gada 1. janvāra Madonas vietējas nozīmes reģionālajos maršrutos pasažierus pārvadās SIA “Latvijas Sabiedriskais Autobuss” (LSA), pārņemot visus maršrutus, kurus līdz šim apkalpoja vietējais pārvadātājs “Madonas Ceļu Būves SIA”.

Kopumā LSA pasažieru pārvadājumus nodrošinās 38 vietējas nozīmes reģionālajos maršrutos ar dažādas ietilpības mikroautobusiem un autobusiem, kuru vidējais vecums ir 7.8 gadi. Maršrutos kursēs 99% autobusi ar EIRO 6 un EIRO5 dīzeļdzinējiem.

Visas sēdvietas ir aprīkotas ar divpunktu drošības jostām, STOP pogām, lai informētu transportlīdzekļa vadītāju par vēlmi izkāpt nākošajā pieturā. Pasažieriem būs pieejams bezmaksas wi-fi un videonovērošanas kameras pasažieru drošībai. Atsevišķos transportlīdzekļos ir speciāla vieta pasažierim ar kustību traucējumiem, vai vecākiem ar bērnu ratiem. Pakalpojumu var pieteikt 72 h pirms plānotā brauciena, zvanot uz zemāk norādīto diennakts bezmaksas informatīvo tālruni.

Iedzīvotājiem būs pieejams bezmaksas diennakts informatīvais tālrunis 67113322, kur varēs saņemt informāciju par maršrutiem reisiem, izteikt priekšlikumus, pretenzijas vai noskaidrot citus jautājumus, kas saistīti ar pasažieru pārvadājumiem. Informāciju par maršrutiem un reisu laikiem varēs ātri un ērti apskatīties tiešsaistē telefona aplikācijā www.marsruti.lv/LSA sadaļā Madona, kas būs pieejams no nākamā gada 1. janvāra.

Lai varētu apskatīt interesējošo maršrutu un reisu ir jābūt interneta pieslēgumam telefonā. Maršruti un saraksti būs pieejami arī mājas lapā www.bbus.lv/madona sadaļā kustību saraksti.
Uzņēmums aicina pieteikties darbā autobusu vadītājus ar D kategoriju un 95 kodu, CV ir jānosūta uz e-pastu: atlase@bbus.lv vai zvanot pa tālruni: +371 20010823.

Par SIA “Latvijas Sabiedriskais Autobuss”
SIA “Latvijas Sabiedriskais Autobuss” reģionālos vietējas nozīmes un reģionālos starppilsētu pasažieru pārvadājumus nodrošina jau vairāk kā 60 gadus.