BIĻEŠU CENAS – RĪGAS MIKROAUTOBUSU SATIKSME

Rīgas domes piešķirtās atlaides vairs nedarbojas ekspresbusos, izņemot pasažierus ar I un II grupas invaliditāti, kuri uzrādot invalīda apliecību drīkst braukt bez maksas, kā arī pavadoņi, ja bērns nav sasniedzis 18 gadu vecumu. Iegādājoties vairākus braucienus vienā reizē tiek piemērotas apjoma atlaides.

Par pasažieriem ar invaliditāti piemērotu minibusu kustības grafiku

Lai noskaidrotu precīzu kustības grafiku cilvēkiem ar invaliditāti pielāgotiem maršruta ekspresbusiem, aicinām izmantot informatīvo tālruni 26167426 vai 66907787. Zvanot uz informatīvo tālruni, ir iespējams noskaidrot precīzu nepieciešamā maršruta ekspresbusa kustības grafiku nākamajā dienā. Ekspresbusi ar īpaši pielāgotu vietu ratiņkrēslam kursē visos maršrutos.

Lai nodrošinātu maksimālu pasažieru drošību, RMS aicina pasažieru ratiņkrēslos pavadoņus pašiem nestumt ratiņkrēslu ekspresbusā, bet sagaidīt transportlīdzekļa vadītāja palīdzību. Brauciena laikā obligāti ir jāizmanto drošības josta, lai nofiksētu ratiņkrēslu vai bērnu ratiņus.

Dienas satiksme

1 brauciens1,15 EUR
2 braucieni2,30 EUR
4 braucieni4,60 EUR
5 braucieni5,75 EUR
10 braucieni10,90 EUR
20 braucieni20,70 EUR
*50 braucieni50,60 EUR
Biļete pie vadītāja2,00 EUR

*Biļeti var ielādēt tikai zilajos e-talonos un Rīdzinieka kartē

Nakts satiksme

ar e-talonu1,15 EUR
pie vadītāja2,00 EUR

Par pakalpojumu kvalitāti

RMS ir izveidots kontroles dienests, kas seko darbinieku sniegto pakalpojumu kvalitātei, veicot gan pārbaudes ekspresbusos, gan attālinātu kontroli. RMS pakalpojumu kvalitāti kontrolē Rīgas satiksmes, un Rīgas domes Satiksmes departamenta kontroles dienesti.

Dzeltenajos e-talonos var ielādēt šādas laika biļetes: 

  • 24h biļete maksā 5 EUR –  derīga visos maršrutos;
  • 3 dienu biļete maksā 10 EUR –  derīga visos maršrutos;
  • 5 dienu biļete vienam maršrutam maksā – 9 EUR ( piemēram, lidosta Rīga-Centrs)
  • 5 dienu biļete visos maršrutos maksā 15 EUR 

Ekspresbusos var reģistrēties braucienam ar personalizēto e-talonu (to iespējams bez maksas izgatavot Rīgas satiksmes klientu apkalpošanas centros, uzrādot personu apliecinošu dokumentu un  invalīda apliecību).