Ikgadējā aptaujā noskaidros pasažieru pārvietošanās paradumus Rīgas pilsētas ekspresbusu maršrutos

No šī gada 16. maija līdz 6. jūnijam SIA “Rīgas mikroautobusu satiksme” (RMS) veiks pasažieru aptauju, lai noskaidrotu klientu viedokli un vērtē sniegto pakalpojumu kvalitāti, kā un vai ir mainījušies pārvietošanās paradumi ar sabiedrisko transportu COVID-19 noteikto ierobežojumu dēļ ekspresbusu maršrutos.

RMS pasažieriem būs iespēja izteikt viedokli gan par maršrutiem, reisiem, sabiedriskā transporta izmantošanas regularitāti, kādus norēķina veidus izmanto, vai un kā pārvietošanās paradumus ir ietekmējis pēdējo divu gadu COVID-19 pandēmijas laikā noteiktie ierobežojumi. Viens no būtiskajiem aspektiem, lai sabiedriskais transports kļūtu par izvēli Nr. 1 ir ekspresbusu vadītāju apkalpošanas kultūra un nodrošinātais komforta līmenis brauciena laikā.

Anketas un pildspalvas būs pieejamas pie ekspresbusu vadītājiem, ikviens pasažieris varēs paust savu viedokli. Aizpildītās anketas pasažieri varēs atdot ekspresbusa vadītājam, šobrīd 11 Rīgas pilsētas maršrutos darba dienās kursē 78 ekspresbusi, kas nodrošina paaugstināta servisa pasažieru pārvadājumus.

Informācija par SIA “Rīgas mikroautobusu satiksme”
SIA “Rīgas mikroautobusu satiksme” (RMS) dibināta 2012. gada 24. oktobrī, un uzņēmums ietilpst “B-Bus” grupā, kurš 2021. gadā ar 603 autobusiem apkalpoja 26 677 892 milj. pasažieru 251maršrutos, nodarbinot 956 darbiniekus, no kuriem 800 ir transportlīdzekļu vadītāji. RMS nodrošina pasažieru pārvadājumus Rīgas pilsētā 11 dienas maršrutos ar 78 jauniem, mūsdienīgi aprīkotiem un komfortabliem ekspresbusiem.