No 1. decembra tiks veiktas izmaiņas atsevišķos Alūksnes novada reģionālajos maršrutos

Lai iedzīvotāji varētu laikus nokļūt uz darba vietām un izglītības iestādēm, no rītdienas, 1. decembra tiks veiktas izmaiņas SIA “Sabiedriskais autobuss” apkalpotajos maršrutos Nr. 6448., 6705. un 6707. un reisu izpildē.

Nodrošinot, ka autobuss apstājas pie visām trim Alūksnes pilsētas skolām, un skolēni laikus paspētu uz mācību stundu sākumu, 6707. maršruta “Alūksne – Korneti – Jaunlaicene – Korneti – Alūksne” autobuss skolēnu mācību gada laikā no Alūksnes autoostas darbadienās izbrauks plkst. 6.30 un 15.35, nevis kā līdz šim attiecīgi plkst. 6.40 un 15.40. Turpmāk autobuss apstāsies arī pieturā Alūksnes ģimnāzija, Mazā skola un Vidusskola.

Savukārt vasaras brīvlaikā autobuss no autoostas atkal izbrauks plkst. 6.40 un 15.40, neapstājoties pieturās pie katras skolas. Papildus tam šo visu minēto reisu kustības sarakstā tiks iekļauta arī pietura Vengerski, lai darbinieki un klienti varētu nokļūt Alūksnes putnu fermas ražotnē un mazumtirdzniecības kioskā. Pielāgojot autobusu kustības sarakstu mācību stundu sākumam, 6705. maršruta “Alūksne – Ziemeri – Māriņkalns – Alūksne” reiss Alūksnes autoostā tiks sākts 10 minūtes vēlāk – plkst. 7.00. Reiss tiek izpildīts darba dienās.

Savukārt 6448. maršruta “Alūksne – Visikums – Beja – Alūksne” autobuss, kas no Alūksnes autoostas darbadienās izbrauc plkst. 7.10, turpmāk apstāsies pie Bejas pamatskolas.