RMS gaida VP un VID atzinumus

Pilnsabiedrība “Rīgas mikroautobusu satiksme” (RMS) ir gatava aktīvi sadarboties ar Valsts policiju (VP) un Valsts Ieņēmumu dienestu (VID), lai pēc iespējas ātrāk pierādītu, ka Valsts SIA “Autotransporta direkcija” (ATD) publiskajā telpā paustie izteikumi nav balstīti uz pamatotiem faktiem un pierādījumiem. 

RMS ir ieinteresēta un gatava sadarboties ar VP un VID, sniedzot visu nepieciešamo informāciju, lai pēc iespējas ātrāk saņemtu atzinumu no abām atbildīgajām iestādēm, ka medijos izplatītajai informācijai nav atrasti pierādījumi, kas apstiprinātu ATD paustās bažas par pārvadāto pasažieru ar I vai II grupas invaliditāti lielo skaitu.

Uzņēmums jau šobrīd aktīvi sadarbojas ar ATD un ir iesniedzis visu pieprasīto informāciju par pārvadāto pasažieru skaitu ar I un II grupas invaliditāti minibusos un ekspresbusos, lai pilnībā novērstu jebkādas radušās šaubas un aizdomas.

ATD kopā ar Rīgas domes kontrolieriem ir veikuši pārbaudes RMS minibusos un ekspresbusos, taču ne šajās, ne arī iepriekšējos gados veiktajās pārbaudēs, nav konstatēti pārkāpumi. Ļoti ceram uz VP un VID operatīvu rīcību, lai pilnībā atspēkotu medijos izskanējušās bažas.